Maj 2019

LISTOPADOWE SPOTKANIA Z MISIEM PDF Drukuj Email
Wpisał Marek Adamski
Piątek, 26. Listopad 2010 10:42

mf_2_25025 Listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Dlatego też, wszystkie listopadowe spotkania z cyklu "Bajkowe Poranki" odbywające się w Filii na os. Wojska Polskiego poświęcone były tym sympatycznym pluszakom. Bibliotekę odwiedziły grupy dzieci z Przedszkola im. Krasnala Hałabały: Biedronki, Skowronki, Żabki i Pszczółki, Oddziału ze Słocina a także dzieci z Prywatnego Przedszkola "Wiercipięta". Chętnie przychodziły też maluchy, które nie uczęszczają do przedszkola. W atmosferze wspaniałej zabawy z małymi i dużymi misiami, dzieci poznały postacie Kubusia Puchatka, Misia Uszatka oraz Misia Paddingtona. Wspólnie z misiami tańczyliśmy i bawiliśmy się. Po odczytaniu wiersza Heleny Bechlerowej: Lekarstwo misia, dzieci z zapałem "leczyły" misia miodem. W środę i we czwartek Bibliotekę odwiedził Kubuś Puchatek we własnej osobie. Można było z nim porozmawiać i wykonać pamiątkowe zdjęcie. Na zakończenie spotkań przedszkolaki rysowały portrety poznanych misiów. Dzieci wyszły zadowolone i uśmiechnięte, zwłaszcza, że otrzymały od misia słodkie "co nieco"

mf_2_450

mf_3_450