Maj 2019

SPOTKANIA Z CYKLU "BAJKOWE PORANKI" PDF Drukuj Email
Wpisał Marek Adamski
Czwartek, 30. Październik 2008 12:27

W cyklu spotkań "Bajkowe poranki"  w Filii na os. Wojska Polskiego odbyły się spotkania z jesienne_zagadki_225_1.jpgprzedszkolnymi. W poniedziałek 20 października bibliotekę odwiedziły dzieci z przedszkola osiedlowego a w czwartek dwie grupy sześciolatków z przedszkola przy ul. Chopina. W środę w zajęciach uczestniczyły dzieci z prywatnego przedszkola "Wiercipięta".
    Tematem przewodnim wszystkich spotkań była "Bajka o jesiennym szalu" autorstwa Ewy Ostrowskiej. Po wysłuchaniu, dzieci wspólnie odtwarzały treść bajki, rozwijając tym samym umiejętność liczenia.

Dzieci chętnie odpowiadały na zagadki tym razem ( bo przecież jesień ). schowane w liściach. Zajęcia przerywane były śpiewaniem piosenek, które dzieci uczą się na zajęciach w przedszkolu. Na zakończenie wysłuchały bajki relaksacyjnej pt. "Jak Bari polubił Szarusia" autorstwa naszej koleżanki Natalii Flaum - kierownika Filii na os. Wojska Polskiego.

jesienne_zagadki_450_1.jpg

jesienne_zagadki_450_4.jpg