Strona Główna SPOTKANIE DYSKUSYJNEGO KLUBU KSIĄZKI

Lipiec 2018

SPOTKANIE DYSKUSYJNEGO KLUBU KSIĄZKI PDF Drukuj Email

W środę, 8 listopada w Czytelni Biblioteki odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Omawiana książka p t.  "Świat musi mieć sens" to wywiad rzeka z arcybiskupem Józefem Życińskim, przeprowadzona przez Aleksandrę Klich. Arcybiskup Życiński to jedna z barwniejszych postaci Kościoła. Człowiek niebojący się wyzwań i trudnych pytań . Szczerze, bez zbędnego patosu wypowiadał się na tematy wiary, kościoła , feminizmu , in vitro.... Książka to istotny przewodnik dla ludzi "małej wiary". To jednocześnie według uczestników  dyskusji jedna z ciekawszych książek omawianych w trakcie spotkań.