Strona Główna DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI PDF Drukuj Email

21 listopada obchodzony jest Dzień Życzliwości. Była to okazja, aby spotkać się w Filii Biblioteki w Ptaszkowie i porozmawiać na temat wzajemnej życzliwości, szacunku, tolerancji i otwartości na drugiego człowieka. W spotkaniach uczestniczyła młodzież z klas: II b Gimnazjum i VII Szkoły Podstawowej w Ptaszkowie. Na "Drzewku życzliwości", uczniowie zawiesili papierowe serca z pozdrowieniami dla koleżanek, kolegów i nauczycieli. Dzieci z klasy pierwszej pomalowały kolorowankę z krasnalem "Życzliwkiem". Miejmy nadzieję, że życzliwa atmosfera będzie towarzyszyła wszystkim przez cały rok!