Strona Główna LISTOPADOWE BAJKOWE PORANKI

Czerwiec 2018

LISTOPADOWE BAJKOWE PORANKI PDF Drukuj Email

1 250Szare i deszczowe dni w listopadzie ubarwiły nam nieco obchody Dnia Postaci z Bajek oraz  Światowy Dzień Pluszowego Misia. Dzień Postaci z Bajek był okazją do przypomnienia bohaterów nieco już zapomnianych, jak i zabawy z dobrze dzieciom znanymi postaciami z kreskówek Disneya. Misie natomiast są świetną przytulanką oraz towarzyszem zabaw. Mogą razem z nami wykonywać ćwiczenia gimnastyczne, mogą słuchać z nami bajki, mogą obserwować nasze zmagania z materią plastyczną. A trzeba przyznać, że kolorowanie sprawia nam już coraz mniej problemów. Stąd też nasze listopadowe parasole pomalowane są wprost bajkowo. Dobrze że w ten jesienny czas, kiedy nie można szaleć w piaskownicy, można przyjść do Biblioteki i pobawić się wspólnie z rówieśnikami.