Strona Główna PTAKI W OGRODZIE I NIE TYLKO - WYSTAWA FOTOGRAFII

PTAKI W OGRODZIE I NIE TYLKO - WYSTAWA FOTOGRAFII PDF Drukuj Email

1 250    Od poniedziałku 15 stycznia w Galerii Biblioteki prezentowana jest wystawa p t. "Ptaki w ogrodzie i nie tylko". Autorem prezentowanych fotografii jest Antoni Bresch -  uczń drugiej klasy o profilu biologiczno-chemicznym w Liceum Ogólnokształcącym  im. Juliusza Słowackiego w Grodzisku Wielkopolskim. Fotografią interesuje się od dawna. W wieku dziewięciu lat dostał pierwszy aparat fotograficzny i zaczął robić bardzo dużo zdjęć. Szczególnie upodobał sobie najtrudniejszą dziedzinę fotografii, czyli fotografię ptaków. Jak sam mówi: "Godziny spędzone w terenie z aparatem na szyi nauczyły mnie cierpliwości. Nabrałem wielkiego szacunku do przyrody i połączyła mnie z nią niesamowita więź. Dzięki moim pasjom poznałem wiele gatunków zwierząt, ich ciekawe zwyczaje, czy fakty z ich życia. Wiem jednak, że to zaledwie ułamek tego, co mogę jeszcze poznać. Moje obserwacje zapisuję na stronie "Ptaki w ogrodzie i nie tylko". Cieszę się, że pokazuję moje zainteresowania innym. Ciągle szukam nowych kadrów, chcę odnaleźć własny styl. Chciałbym, żeby moje zdjęcia opowiadały jakąś historię".
Zapraszamy do obejrzenia wystawy prac i odwiedzenia  bloga autora.