Strona Główna ŻYJMY ZDROWO - PROBIOTYKI

Sierpień 2018

ŻYJMY ZDROWO - PROBIOTYKI PDF Drukuj Email

Probiotyki to mikroorganizmy, które po wprowadzeniu do organizmu kolonizują się w przewodzie pokarmowym, wywierając korzystny wpływ na zdrowie człowieka.
Czym są oraz jak je stosować opowie w trakcie spotkania Pani Irmina Hemmerling właścicielka centrum medycznego "Nowa Jakość Życia Irmina Hemmerling". Przychodnia oferuje wszechstronne wsparcie na polu medycyny, współpracuje z mającymi doświadczenie lekarzami i korzysta z innowacyjnego sprzętu. Przeprowadza wiele diagnostycznych badań, jak również oferuje szeroki wybór konsultacji z lekarzem.
Spotkanie odbędzie się we wtorek 6 lutego o godz. 17.00 w Filii na os. Wojska Polskiego. Wstęp wolny. Zapraszamy.