Strona Główna WYSTAWA GRAFIK

Sierpień 2018

WYSTAWA GRAFIK PDF Drukuj Email

Zapraszamy na wystawę grafik, których autorem jest mieszkaniec Grodziska Wielkopolskiego Jarosław Miś. Autor prac od dzieciństwa wykazywał przejawy artystycznej twórczości, a od kilku lat na stronie JarcoArt, urzeczywistnia swoje wizje w formie grafik oraz zdjęć. Stronę założył w 2014 roku i przez ten czas tworzył grafiki o różnorakiej tematyce. W zależności od nastroju, pory roku czy wydarzeń na świecie na stronie ukazują się zdjęcia okolicznościowe, portrety, foto manipulacje, fotografie surrealistyczne czy grafiki związane z popkulturą lub literaturą. W 2017 stworzył projekt 12 SIGHTS OF GRODZISK, czyli serię 12 grafik poświęconych Grodziskowi Wielkopolskiemu. Efekty tej pracy możecie Państwo zobaczyć na tej wystawie.