Strona Główna BALIK KARNAWAŁOWY

Sierpień 2018

BALIK KARNAWAŁOWY PDF Drukuj Email

1 250Karnawał to czas zabaw i bali. Bal przebierańców to fantastyczna zabawa i okazja do zaprezentowania swoich ulubionych postaci. Można się wówczas przebrać  za Elzę z Krainy Lodu, Batmana lub Spidermana, biedronkę lub Królewnę Śnieżkę, a także wiele innych bajkowych postaci, których my dorośli nawet nie rozróżniamy. Emocji wokół przygotowania strojów  było dużo - i to już  na kilka tygodni przed planowanym balem. We wtorek 6 lutego w Filii na os. Wojska Polskiego odbył się pierwszy w życiu balik maluchów uczestniczących w zajęciach "Bajkowe Poranki". Dzieci zaprezentowały swoje stroje, a niektórzy potrafili nawet o swojej bajkowej postaci co nieco opowiedzieć. Potem były już tylko pląsy przy rytmicznej muzyce. Dużo radości i dobrej zabawy sprawiła kolorowa dekoracja i balony.