Strona Główna BABSKIE POGADUCHY

Czerwiec 2018

BABSKIE POGADUCHY PDF Drukuj Email

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom czytelniczek Grodziska Biblioteka Publiczna zaproponowała cykl spotkań zatytułowany "Babskie pogaduchy". We wtorek, 6 marca, gościem Biblioteki była Pani Agnieszka Andrys -  wizażystka, która zamiłowanie do makijażu odkryła całkiem przypadkiem pracując w  drogerii. Później skończyła Akademię  Wizażu  Pro Make Up Academy w Warszawie. Współpracuje przy sesjach zdjęciowych. Miała okazję wykonywać makijaże w wyborach Miss Polski Małopolski. Gdy dodamy do tego talent i pasję to nie dziwi fakt, że już na tydzień przed spotkaniem w Czytelni zabrakło wejściówek, które były podstawą losowania osoby, która została twarzą wieczoru. W programie zawarto pokaz wykonania wzmocnionego makijażu dziennego, a także indywidualne porady, w trakcie których Panie dowiedziały się, czy kosmetyki których używają są dla nich odpowiednie.  Gość Biblioteki odpowiadał na pytania i pomagał dobrać  kosmetyki odpowiednie  dla  cery i typu urody. Wizażystka opowiedziała  jak sprawić, aby wyglądać pięknie.  Podpowiedziała jak ukryć zmęczenie, zatuszować niedoskonałości i nadać cerze promienny wygląd nie tracąc mnóstwa czasu, pamiętając, że to uśmiech jest naszym pierwszym kosmetykiem. Sala Biblioteki była wypełniona po brzegi, a atmosfera spotkania bardzo serdeczna i życzliwa. Wśród licznie zebranych uczestniczek wylosowano kilka zestawów kosmetyków. Każdy z przybyłych otrzymał materiały informacyjne i próbkę kremu. Wieczór "Babskich pogaduch" pozwolił wydobyć z uczestniczek kobiece piękno i stworzył okazję wspólnego spotkania, bo nic nie wzmacnia nas tak jak dobre towarzystwo i książka, w takim miejscu jak Grodziska Biblioteka Publiczna.