Strona Główna SPOTKANIE DYSKUSYJNEGO KLUBU KSIĄŻKI

SPOTKANIE DYSKUSYJNEGO KLUBU KSIĄŻKI PDF Drukuj Email

We wtorek, 18 kwietnia odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Omawiana była książka Katarzyny Enerlich p t. " Prowincja pełna szeptów". Tym razem Ludmiłę, bohaterkę całego cyklu o "Prowincji", spotyka życiowa tragedia. W katastrofie lotniczej na Syberii ginie ukochany mąż, Wojtek. Ludmiła musi od nowa poukładać swój świat. Jak to na prowincji może zawsze liczyć na życzliwość ludzi. Co jest mocną stroną każdego opowiadania tej serii, to w niezwykle plastyczny opis Mazur, ich historii, tajemnic i szeptuch. A gdyby ktoś zgłodniał w trakcie lektury to może wykorzystać zawarte w książce przepisy kulinarne na każda okazję i porę dnia. Polecamy.