Strona Główna (DO)WOLNOŚĆ UBIORU

(DO)WOLNOŚĆ UBIORU PDF Drukuj Email

BP 250

Już w najbliższy poniedziałek, 7 maja o godz. 18.00 w ramach odbywającego się XV Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu "Babskie pogaduchy". Naszym gościem będzie Pani Agnieszka Nortey, kreator zmiany wizerunku, autorka książki p t. ''Stylowa Królowa. Jak mocą swojego wizerunku pokazać siłę swojej kobiecości i odzyskać życie na nowo''. Na spotkaniu Pani Agnieszka opowie m in. o tym, jak poprzez wizerunek odzyskać siebie i swoje życie na nowo, o stylach ubierania się, o stylach kolorystycznych i typach sylwetek . Chętne do uczestnictwa Panie mogą zabrać na spotkanie parę swoich ulubionych ubrań. Na ich przykładzie będą omawiane style ubieranie się.

BP 450