Strona Główna ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE Z ZOFIĄ STANECKĄ

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE Z ZOFIĄ STANECKĄ PDF Drukuj Email

STANECKA 1 250

Już wkrótce kolejne wydarzenie w ramach projektu p t. WYLOGUJ SIĘ!...NA KSIĄŻKĘ realizowanego przez Grodziską Bibliotekę Publiczną w ramach programu "Partnerstwo dla książki", dofinansowanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego odbywającego się pod patronatem Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego.
We wtorek 18 września o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie z Zofią Stanecką - autorką popularnego cyklu "Basia i... oraz wielu innych książek dla dzieci. Spotkanie odbędzie się w Oddziale dla dzieci przy ul. Kolejowej 12. Przedstawiamy także program pozostałych wydarzeń, na które już dziś serdecznie zapraszamy.
Zapisy na spotkanie oraz odbiór bezpłatnych wejściówek w placówkach bibliotecznych.

Zofia Stanecka

Polska pisarka, autorka świetnych książek dla dzieci. Wielka znawczyni Narnii, pasjonatka Tolkiena, miłośniczka kina bollywoodzkiego. Jej proza to współczesna, bardzo dobra polszczyzna przesiąknięta humorem i mądrością.
"Lubię pisać o stworzeniach trochę dziwnych, innych. Na przykład o trollach. I zadaję sobie pytanie: co by się stało, gdyby polubić trolla? Może wtedy przestałby być okrutny? A nawet jeśli nie... To też jest jakaś przygoda!"

źródło opisu: https://pl-pl.facebook.com/zofia.stanecka

STANECKA 1 450