Strona Główna WALIZKA PEŁNA OPOWIEŚCI

Styczeń 2019

WALIZKA PEŁNA OPOWIEŚCI PDF Drukuj Email

250    Grodziska Biblioteka Publiczna oferuje nowy cykl zajęć dla najmłodszych czytelników. Serdecznie zapraszamy grupy dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym (klasy 1-3) do wzięcia udziału w cyklu spotkań zatytułowanym Walizka Pełna Opowieści.

Spotkania to połączenie przeczytania lub przedstawienia baśni, legendy związanej z wybranym miastem, a następnie przekazaniem wiedzy krajoznawczej i historycznej. Wszystko okraszone wspólną zabawą. Każda grupa po zakończonych zajęciach otrzyma upominek w postaci herbu odwiedzonego literacko miasta.
    Cykl bazuje na projekcie stworzonym przez czwartą grupę projektową studentów Bibliotekoznawstwa Wyższej Szkoły Bankowej w składzie: Kamila Ratajczak, Karolina Adamska, Małgorzata Glura, Kinga Giec oraz Barbara Marciniak.
Zajęcia odbywać się będą w Filii Biblioteki na os. Wojska Polskiego. Zapisu grupy można dokonać osobiście lub pod nr. tel. 61 44 45 676