Strona Główna KLUB MANGI, KOMIKSU I ANIME

Kwiecień 2019

KLUB MANGI, KOMIKSU I ANIME PDF Drukuj Email

1 250    W piątek 23 listopada w Filii Grodziskiej Biblioteki Publicznej miało miejsce piąte już spotkanie Bibliotecznego Klubu Mangi, Komiksu i Anime. Tym razem na członków czekały icebreaker'owe zabawy tematyczne. Icebreaker ( z języka angielskiego - łamacz lodów) to techniki szkoleniowe, gry i zabawy mające na celu zintegrować grupę i lepiej poznać ze sobą poszczególnych członków. Rozegraliśmy więc rysunkowe kalambury o tematyce mangi i anime, zorganizowaliśmy konkurs na najlepszego w grupie Seiyu (japoński aktor głosowy) oraz stworzyliśmy harmonijkowe opowiadanie. Popołudnie przepełnione było mnóstwem śmiechu i dobrą zabawą. Na następne spotkanie serdecznie zapraszamy już wkrótce, bo 7 grudnia od godziny 16:30.