Strona Główna PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIA W BIBLIOTECE

Styczeń 2019

PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIA W BIBLIOTECE PDF Drukuj Email

1 250   Filia Grodziskiej Biblioteki Publicznej na os. Wojska Polskiego zorganizowała cykl warsztatowych zajęć dla przedszkoli. Dzieci po wysłuchaniu książeczki opowiadającej o nocy wigilijnej przystąpiły do wykonywania wielu powierzonych im zadań. Trzeba było między innymi napisać lub narysować list do św. Mikołaja, zamienić się w elfy, renifery i aniołki, które w pracowni mikołajowej ozdabiają bombki, pierniczki i kleją łańcuch na choinkę....pomóc w ubiorze św. Mikołajowi, poszukać ukrytych między książkami bombek, by je również umieścić na choince. Zadania były różnorodne i sprawiały dużo radości, dawały satysfakcję. W warsztatach udział wzięły następujące grupy: "Sarenki" z Przedszkola Chatka Puchatka, "Pszczółki" i "Żabki" z Przedszkola Gminnego, pięcio- i sześcio-latki z Prywatnego Przedszkola "Wiercipięta". Wszystkie przedszkolaki świetnie się bawiły i wprawiły w świąteczny nastrój.