Strona Główna SPOTKANIE KLUBU MANGI, KOMIKSU I ANIME

Sierpień 2019

SPOTKANIE KLUBU MANGI, KOMIKSU I ANIME PDF Drukuj Email

IMG 6870W piatek, 18 stycznia w Filii mna os. Wojska Polskiego odbylo sie kolejne spotkanie Bibliotecznego Klubu Mangi. Tym razem urządziliśmy sobie "Literacką Bitwę" między Mangami Yany Toboso pt. "Kuroshistuji", a serią książek Eoina Colflera pt. "Artemis Fowl", która jest tematyką główną tegorocznych ferii. Porównywaliśmy obie serie pod względem bohaterów i fabuły oraz zastanawialiśmy się nad tym czy fani mangi chętnie przeczytaliby te książki. Klubowicze bawili się tak dobrze, że wyjawiła nam się druga bitwa między "Thorem" Marvela, mitologią nordycką i "Ewangelią według Lokiego" Joanne Hariss, w trakcie której doszukiwaliśmy się różnic i podobieństw w postaci Lokiego. Na następne spotkanie zapraszamy już 1 lutego od godziny 16:30 do Filii Grodziskiej Biblioteki Publicznej na osiedlu Wojska Polskiego.