Strona Główna SPOTKANIE DYSKUSYJNEGO KLUBU KSIĄŻKI

Sierpień 2019

SPOTKANIE DYSKUSYJNEGO KLUBU KSIĄŻKI PDF Drukuj Email

1 250W środę, 30 stycznia w filii na os. Wojska Polskiego odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem przedmiotem dyskusji była książka pt. „Moje smoki na dobre i złe”, autorstwa Jerzego Stuhra, jednego z najlepszych polskich aktorów. Ta autobiograficzna powieść to forma podsumowania i rozliczenia życia artysty. Wszystkie dobre i złe chwile Jerzy Stuhr nazwał „Smokami”. Jak pisze „ pewnie tych złych było więcej – na tym polega natura życia (…) Smoki pokonać trudno, ale starać się trzeba”.
To bardzo ciekawa i interesująca lektura, którą polecamy naszym czytelnikom.