Strona Główna BŁYSKOTLIWE MALUCHY ŁĄCZY BIBLIOTEKA

Kwiecień 2019

BŁYSKOTLIWE MALUCHY ŁĄCZY BIBLIOTEKA PDF Drukuj Email

1 250W środę, 6 lutego w naszej bibliotece odbył się balik karnawałowy dla dzieci uczestniczących w cyklicznych zajęć Błyskotliwy Maluch. Cieszy nas fakt, że w zajęciach uczestniczą także dzieci z ukraińskich rodzin zamieszkujących w naszym mieście. Wspólnie z agencją artystyczną Pani Olhi Hryhorash pn. „Impreza OK” bibliotekarki przygotowały ciekawy program dla naszych najmłodszych czytelników. Cała sala zamieniła się w magiczny, kolorowy świat księżniczek, motyli, strażaków, wróżek i superbohaterów. Dzieci bawiły się z animatorką - Myszką Minnie w takt znanych dziecięcych przebojów, brały udział w licznych konkurencjach ruchowych miedzy innymi w zabawie z deszczową chmurką, z lokomotywą Tomkiem, z motylkami i z tunelem. Chociaż za oknem zimowa pogoda, temperatura na sali rosła z minuty na minutę, a uśmiech z buziek maluchów nie znikał, a to za sprawą szkieletora Grzesia, który porwał dzieci do wspólnego tańca. Zabawa dostarczyła dzieciom dużo radości i miłych wrażeń. Kolejna impreza dołączyła do realizowanego przez naszą bibliotekę  polsko ukraińskiego projektu pn. „ŁĄCZY NAS BIBLIOTEKA”.