Strona Główna POSZUKUJEMY WYDAWNICTW

Lipiec 2019

POSZUKUJEMY WYDAWNICTW PDF Drukuj Email

1 250Grodziska Biblioteka Publiczna gromadzi wszelkie dokumenty życia społecznego naszego regionu: plakaty, ulotki, firmowe foldery reklamowe, zaproszenia, fotografie, widokówki, a także czasopisma regionalne. Aktualnie wraz z parafią farną jesteśmy w trakcie kompletowania czasopisma wydawanego od roku 2002 przez Parafię św. Jadwigi Śląskiej w Grodzisku Wielkopolskim. W związku z czym poszukujemy brakujących numerów: GŁOSU FARNEGO i GŁOSU PARAFIALNEGO.
Jeżeli jesteście Państwo w posiadaniu numerów w/w wydawnictw i chcielibyście podarować lub udostępnić do skopiowania prosimy o kontakt z Czytelnią Grodziskiej Biblioteki. Skompletowane roczniki gazety znajdą swoje godne miejsce w zbiorach Biblioteki, a także zostaną udostępnione w formie elektronicznej na stronie internetowej.