Strona Główna TRADYCJE WIELKANOCNE W POLSCE I NA UKRAINIE

Kwiecień 2020

TRADYCJE WIELKANOCNE W POLSCE I NA UKRAINIE PDF Drukuj Email

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych zapraszamy na polsko – ukraińskie spotkanie, podczas którego będziemy mieli okazje porozmawiać o zwyczajach obchodzenia Wielkanocy w Polsce oraz o zwyczajach i obrzędach wielkanocnych na Ukrainie. Spotkanie odbędzie się w ramach realizowanego przez Bibliotekę projektu pn. „ŁĄCZY NAS BIBLIOTEKA”, odbywającego się pod Patronatem Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego.

Warsztaty z wyobraźnią
     Zapraszamy dzieci na „Warsztaty z wyobraźnią”, na których wykonywać będziemy ozdoby wielkanocne. Zapewniamy niezbędne materiały, instruktaż i dobrą zabawę. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejsze zgłoszenie udziału.

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 9 kwietnia o godz. 16.00 w czytelni Biblioteki przy ul. Kolejowej 12

2019-04-02 ua tekst