Strona Główna WKRÓTCE XVI OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ BIBLIOTEK

Kwiecień 2019

WKRÓTCE XVI OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ BIBLIOTEK PDF Drukuj Email

1 250    XVI Ogólnopolski Tydzień Bibliotek odbędzie się w dniach od 9 do 15 maja 2019 r. Przebiegać będzie pod hasłem #biblioteka. Za tym hasłem kryją się ludzie, zbiory, spotkania, wydarzenia, imprezy, konkursy. Współczesna biblioteka jest mocno zakorzeniona w historii, a jednocześnie śmiało spogląda w przyszłość. Marka biblioteka jest utrwalona w świadomości społecznej, ale nieustannie poszukuje nowych użytkowników i przyciąga ich innowacyjnymi usługami. Promowanie biblioteki opatrzone znakiem # ułatwia potencjalnym użytkownikom dotarcie do jej usług i zasobów, świadczy o tym, że biblioteka jest nowoczesna i korzysta z nowych technologii. Hasztag porządkuje i wyróżnia, a przede wszystkim podkreśla szczególne znaczenie biblioteki w systemach informacyjnych [źródło opisu: sbp.pl].

Także Grodziska Biblioteka Publiczna przygotowała dla Państwa wydarzenia promujące bibliotekę i czytelnictwo, na które już dziś serdecznie zapraszamy. Szczegółowy program już wkrótce.