Strona Główna PRZEZ PRYZMAT NIEPOWAGI 2 - SPOTKANIE Z MATEUSZEM WIECZORKIEM

Sierpień 2019

PRZEZ PRYZMAT NIEPOWAGI 2 - SPOTKANIE Z MATEUSZEM WIECZORKIEM PDF Drukuj Email

wiecz 250W ramach XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Biblioteki zapraszamy Państwa na wieczór autorski MATEUSZA WIECZORKA - grodziskiego autora powieści pt.„66 dusz”, „7 kobiet mafii”, „Ostatni worek cementu", zatytułowany "PRZEZ PRYSZMAT NIEPOWAGI 2".

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 14 maja br. o godz. 18.30 w czytelni Biblioteki przy ul. Kolejowej 12

Mateusz Wieczorek

Urodził się w 1988 roku w Grodzisku Wielkopolskim. Uważa się za lokalnego patriotę. Jego dotychczasowe życie upłynęło pod znakiem absurdu, który teraz postanowił wlać w swoje dzieła. Był już asystentem spedytora międzynarodowego, żołnierzem zasadniczej służby wojskowej, przedstawicielem handlowym oraz urzędnikiem państwowym. Obecnie pracuje jako operator wydobycia ropy i gazu. W wolnych chwilach pisze swoje książki. Ponad życie kocha kino, dobrą zabawę z przyjaciółmi oraz grę w paintball’a. Kiedy jednak świat nabiera zbyt szybkiego tempa, wymyka mu się by w ciszy i spokoju powędkować.

(źródło opisu: http://www.pictame.com/user/wieczorekmateusz/1402206861)