Strona Główna KONKURS DLA CZYTELNIKÓW

Czerwiec 2019

KONKURS DLA CZYTELNIKÓW PDF Drukuj Email

1 250Ruszyła I edycja konkursu dla czytelników bibliotek w woj. wielkopolskim „Z jakim Pisarzem lub Pisarką wyruszylibyście w trasę i dlaczego?”

Drodzy Czytelnicy, drogie Czytelniczki!
Czy zdarzyło się Wam pokonywać wyjątkowo długą trasę i z pomocą książek zwalczać nudę? Jeśli tak, wyobraźcie sobie, że trasa jest naprawdę bardzo długa, a Wy nie możecie oderwać oczu od drogi. Tak właśnie większość czasu spędzają osoby pracujące w transporcie, zwłaszcza przewoźnicy – w trasie (często liczonej w tysiącach kilometrów!), zdani na radio i audiobooki. Idealnie byłoby, gdyby zamiast audiobooków w trasę można było zabrać Pisarza lub Pisarkę i długie godziny w drodze poświęcić na dyskusje o losach bohaterów? Macie pomysł, kogo Wy zabralibyście ze sobą? Jeśli tak, zapraszamy do udziału w konkursie!

Zasady:
1. Puśćcie wodze wyobraźni i odpowiedzcie na pytanie: „Z jakim Pisarzem lub Pisarką wyruszylibyście w trasę i dlaczego?”.
2. Odpowiedź wraz ze skanem wypełnionego formularza zgłoszeniowego prześlijcie na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , w treści maila wpisując „Konkurs dla czytelników wielkopolskich bibliotek”
3. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy czytelnicy bibliotek z województwa wielkopolskiego
4. Na pytanie konkursowe można odpowiedzieć w języku polskim lub angielskim.
5. Na Wasze prace czekamy do 22 czerwca 2019.

Nagrody:
- 500 zł dla Autora lub Autorki najciekawszej odpowiedzi
- 500 zł dla biblioteki (lub filii) wskazanej przez Laureata/kę – na zakup nowych pozycji do księgozbioru

Forma pracy:
- tekstowa – maks. 500 znaków bez spacji; format doc/docx/pdf
- graficzna – zdjęcia lub grafiki; format jpg/png/pdf; łączna waga maks. 6 MB
- wideo – maks. 1 minuta

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 22 czerwca 2019.
Zwycięska praca zostanie opublikowana na naszym blogu: http://www.info.clicktrans.pl/ lub https://clicktrans.com/blog/.
Więcej informacji (w tym formularz zgłoszeniowy) i regulamin konkursu znajdziecie na stronie: https://clicktrans.pl/info/konkurs-biblioteki-wielkopolskie.

Organizatorem konkursu jest serwis Clicktrans.pl, pomagający osobom szukającym transportu niestandardowych rzeczy znaleźć odpowiednich przewoźników, a przewoźnikom – zdobywać nowe zlecenia transportowe.