Strona Główna ZAKOŃCZENIE BAJKOWYCH PORANKÓW

Wrzesień 2019

ZAKOŃCZENIE BAJKOWYCH PORANKÓW PDF Drukuj Email

1 250W czasie ostatnich zajęć z cyklu „Bajkowe Poranki”, powitaliśmy kolejną porę roku – lato, które planowo przychodzi do nas 21 czerwca. Lato to wakacje, słońce, przygody, czyli dla wielu dzieci ulubiona pora roku. W niedzielę 23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Z tej okazji zapoznaliśmy się z wierszykiem Stefana Todorskiego „O moim tacie”, oraz wykonaliśmy upominki: krawaty dla taty. Poszło nam szybko, więc był też czas na swobodną , ostatnią w tym składzie zabawę w gronie rówieśników . Następnie bibliotekarki rozdały dzieciom dyplomy uczestnictwa w zajęciach z cyklu „Bajkowe Poranki”. Rozstaliśmy się życząc sobie wspaniałych wakacji i z zaproszeniem do ciągłego kontaktu z książeczkami i Biblioteką.