Strona Główna "MY 89" JAK BYŁO ?

Wrzesień 2019

"MY 89" JAK BYŁO ? PDF Drukuj Email

1 250Dołącz do akcji „My ‘89” i pomóż wygrać książki dla grodziskiej biblioteki! Zapraszamy Państwa do udziału w akcji organizowanej przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Grodziska Biblioteka Publiczna ogłasza zbiórkę pamiątek (np. zdjęć, dokumentów, plakatów) związanych z wydarzeniami 1989 roku. Zgromadźmy dokumenty i opowiedzmy grodziską historię 1989 roku i pierwszych wolnych wyborów. Zapraszamy także do nagrania telefonem krótkich wspomnień związanych z życiem codziennym w tym okresie. Opowiedzmy, jak historyczne zmiany, które zaszły trzydzieści lat temu na to życie wpłynęły i jak zostały zapamiętane. Wśród twórców filmików rozlosujemy nagrodę - niespodziankę.

Materiały prosimy dostarczyć do Biblioteki w terminie do 15 września br., lub przesłać na e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Wszystkie otrzymane od Państwa materiały po zaprezentowaniu na wystawie i wyrażeniu zgody na wykonanie kopii zostaną zwrócone.