Strona Główna FESTYN PRZY WIATRAKU

Wrzesień 2019

FESTYN PRZY WIATRAKU PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy do wspólnej biesiady, podczas tradycyjnego już festynu przy grodziskim wiatraku, pod patronatem Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego.

Grodziska Biblioteka Publiczna przygotowała blok programowy "PLENEROWA BIBLIOTEKA", w którym znajdą się: Slime, bookcrossingowe koło fortuny, gry zabawy, konkursy literackie z nagrodami oraz rozrywkowe animacje dla dzieci. Zapraszamy także do obejrzenia wystawy pt. "Wieś - historia zapisana nie tylko na fotografii".

wiatrak