Strona Główna ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA Z KODOWANIA

Wrzesień 2019

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA Z KODOWANIA PDF Drukuj Email

1 250    Zapraszamy dzieci w wieku 7 - 10 lat na zajęcia z cyklu „Kodowanie w Bibliotece” w ramach Bibliotecznego Klubu Kodowania.

Zajęcia w każdy czwartek o godz. 15.30 w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Kolejowej 12.

Liczba miejsc ograniczona. Zapisy dzieci osobiście w bibliotece lub telefonicznie - 612271285

Kodowanie nazywane jest "trzecim językiem", który warto znać oprócz języka ojczystego i przynajmniej jednego języka obcego. Jest to też umiejętność uważana za jedną z ważniejszych kompetencji XXI wieku. Ucząc się programowania lepiej poznajemy cyfrową rzeczywistość, która nas otacza, bardziej świadomie posługujemy się nowymi technologiami, a przede wszystkim - pewniej i bezpieczniej korzystamy z wszechobecnych elektronicznych urządzeń i usług.