Strona Główna MIŁOŚĆ NIEJEDNO MA IMIĘ - SPOTKANIE Z MONIKĄ SAWICKĄ

Październik 2019

MIŁOŚĆ NIEJEDNO MA IMIĘ - SPOTKANIE Z MONIKĄ SAWICKĄ PDF Drukuj Email

1 250      Zapraszamy na spotkanie z Moniką Sawicką, autorką bestselerowych powieści m. in.: "Kruchość porcelany", "Serwantka", "Mimo wszystko", "Demi -sec", "7 kolorów tęczy", "Kolejność uczuć" oraz "Szeptem". Spotkanie zatytułowane „Miłość niejedno ma imię” odbędzie się we wtorek, 22 października o godz. 18.00 w czytelni przy ul. Kolejowe 12.

Wstęp wolny.

Monika Sawicka
    Polska pisarka, autorka szesnastu powieści, w tym dla dzieci, założycielka - wraz z Anną Brędowską - Fundacji "VADE - MECUM - chodź ze mną" im. Sandry Brędowskiej pod patronatem Wydawnictwa Magia Słów.
    Piszę książki o miłości, bo światu potrzebna jest miłość. W najważniejszej dla mnie Kruchości porcelany opisane są różne odcienie miłości. Od bieli aż po czerń. Wyrządzone nam krzywdy trzeba wybaczać, nie rozpamiętywać, bo nienawiść niszczy nas, a nie tego, który krzywdzi. Kiedy upadniemy, musimy się podnieść i iść dalej. Bo życie mamy tylko jedno, tylko to, które trwa. Innego nie będzie. Nawet po największych tragediach można żyć. Żyć pięknie. (Monika Sawicka)