Strona Główna WIEŚ - HISTORIA ZAPISANA NIE TYLKO NA FOTOGRAFII

Grudzień 2019

WIEŚ - HISTORIA ZAPISANA NIE TYLKO NA FOTOGRAFII PDF Drukuj Email

1 250    Serdecznie zapraszamy do obejrzenia kolejnej wystawy z cyklu "Wieś - historia zapisana nie tylko na fotografii. Tym razem przedstawiamy podgrodziską wieś Kobylniki. Na wystawie oprócz archiwalnych zdjęć prezentowane są także fragmenty kronik ówczesnej Szkoły Podstawowej w Kobylnikach. Wiele zdjęć pochodzi ze zbiorów prywatnych m.in.: E. Jędrzejczak, J. Gawrona, P. Kozy, K. Fitzner, V. Narożnej, K. Ratajczak i wielu innych osób. Wszystkim Państwu oraz Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 4 im. kpt J. Rejdycha w Grodzisku Wlkp., za udostępnienie materiałów serdecznie dziękujemy. Szczególne podziękowania składamy Sołtys Kobylnik, Pani Izabeli Śmieszek za wielką pomoc w zbiórce materiałów które zostały umieszczone na wystawie.

Wystawa prezentowana będzie w Galerii Grodziskiej Biblioteki Publicznej, ul. Kolejowa 12,  do 14 grudnia br.