Strona Główna SPOTKANIA KLUBU MANGI KOMIKSU I ANIME

Grudzień 2019

SPOTKANIA KLUBU MANGI KOMIKSU I ANIME PDF Drukuj Email

2 250   W listopadzie odbyły sie kolejne spotkania działającego przy Grodziskiej Bibliotece Publicznej Klubu Mangi Komiksu i Anime. Spotkania odbywają się dwa razy w miesiącu, w piątkowe popołudnie, w Filii na os. Wojska Polskiego. W piątek, 8 listopada czlonkowie klubu dyskutowali na temat bibliotecznych nowości.  "Na tapecie" były zarówno książki z fantastyki (m.in. „Clovis LaFay", "Magiczne Akta Scotland Yardu” Anny Lange i „ Kroniki Bane’a” Cassandry Clare), jak i nowe komiksy: „Przez las” Emily Carrol czy komiks paragraficzny „Magiczny rytuał” Ottami i Mauro. 22 listopada natomiast tworzyli logo dla klubu. Wstępny projekt stworzyli Matylda wraz z Maciejem, natomiast obróbką komputerową zajęła się Alicja. Efektem ich ciężkiej pracy jest nasza wspaniała maskotka Tachiyomi-chan, która zgodnie z nazwą klubu czyta na stojąco Na kolejne spotkanie zapraszamy już 6 grudnia od godz. 16:00.