Strona Główna (TY)DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Lipiec 2020

(TY)DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA PDF Drukuj Email

1 250    W ubiegłym tygodniu Filia na os. Wojska Polskiego świętowała (Ty)Dzień Pluszowego Misia z Misiem Tulisiem.  Z tej okazji bibliotekę odwiedziły grupy Sowy i Sarenki z Przedszkola Publicznego Chatka Puchatka, maluszki z Prywatnego Przedszkola i Żłobka Bobo Wiercipięta oraz Żabki i Pszczółki z Przedszkola Gminnego im. Krasnala Hałabały. Dzieci obejrzały prezentację multimedialną i wysłuchały opowieści o pierwszym pluszowym misiu, dowiedziały się jakie są najpopularniejsze misie oraz wspólnie rozwiązały test z wiedzy o pluszowych przyjaciołach. Bibliotekarki zaprezentowały przedszkolakom również książeczkę pt. „Kto przytuli misia Tulisia?”, po czym wspólnie z dziećmi wypróbowały wszystkie sposoby przytulania w niej zawarte. Nie obyło się bez gimnastyki z Kubusiem Puchatkiem oraz misiowych puzzli. Na koniec każda z grup zaopatrzyła się w książeczki, których bohaterami były oczywiście misie.