Strona Główna WITAJCIE W HOGWARCIE - FERIE Z HARRYM POTTEREM

Luty 2020

WITAJCIE W HOGWARCIE - FERIE Z HARRYM POTTEREM PDF Drukuj Email

loga razem 250

Zapraszamy do udziału w zajęciach zorganizowanych w okresie ferii przez Grodziską Bibliotekę Publiczną. Zajęcia odbywać się będą w Oddziale dla dzieci i młodzieży przy ul. Kolejowej 12 oraz w Filii na os. Wojska Polskiego w godz. 11.00 - 13.00

27 stycznia (poniedziałek)
- Witajcie w Hogwarcie! Ceremonia przydziału, Puchar Domów - zabawy i warsztaty dla dzieci (Filia os. Wojska Polskiego)
- Ucieczka z Azkabanu – Escape Room (Oddział dla dzieci i młodzieży)
28 stycznia (wtorek)
- Warsztaty iluzji oraz magicznych sztuczek – Arkadiusz Amon Wiatrowski (godz. 13.30 Oddział dla dzieci i młodzieży)
- Pokaz iluzji nie tylko dla dzieci - Arkadiusz Amon Wiatrowski (godz. 16.00 sala CK Rondo)
29 stycznia (środa)
- W pracowni Severusa Snape'a – warsztaty tworzenia slimów (Oddział dla dzieci i młodzieży)
30 stycznia (czwartek)
- Herby domów Harrego Pottera – warsztaty druku długopisami 3d (Oddział dla dzieci i młodzieży)
31 stycznia (piątek)
- W poszukiwaniu złotego znicza – programowanie za pomocą robotów Photon (Oddział dla dzieci i młodzieży)
- Magiczny wieczór - Klub Mangi Komiksu i Anime ( godz. 16.00 Filia os. Wojska Polskiego)
5 lutego (środa)
- Magiczne zwierzęta i jak je znaleźć, Lekcja eliksirów - eksperymenty (Filia os. Wojska Polskiego)
7 lutego (piątek)
- W sklepie Ollivandera - warsztaty plastyczne (Filia os. Wojska Polskiego)