Strona Główna MAŁA KSIĄŻKA - WIELKI CZŁOWIEK. WRĘCZENIE DYPLOMÓW MAŁEGO CZYTELNIKA

Kwiecień 2020

MAŁA KSIĄŻKA - WIELKI CZŁOWIEK. WRĘCZENIE DYPLOMÓW MAŁEGO CZYTELNIKA PDF Drukuj Email

1 250    Kolejni mali czytelnicy i ich rodzice spotkali się w Grodziskiej Bibliotece Publicznej podczas uroczystego wręczenia Dyplomów Małego Czytelnika dzieciom w wieku przedszkolny biorącym udział w ogólnopolskiej kampanii Instytutu Książki „Mała książka - wielki człowiek”. Z książką na start.

Podsumowania dotychczasowych efektów projektu "Mała książka - wielki człowiek" jak i wręczenia dyplomów dokonał dyrektor Biblioteki Marek Adamski, który pogratulował dzieciom czytelniczych sukcesów oraz życzył im dalszych przygód w świecie książek. Podziękował też obecnym rodzicom, dzięki którym dzieci już od najmłodszych lat poznają drogę do biblioteki, odkrywają magię czytania a także poznają jak wielka moc tkwi w książkach. Podczas spotkania zebrani wysłuchali wyjątkowej piosenki będącej częścią ogólnopolskiej kampanii „Mała książka – wielki człowiek” napisanej przez Igora Juszczaka, wykonanej przez znanego i cenionego wokalistę Mieczysława Szcześniaka, zachęcającej do codziennego czytania. Zaproszeni goście wysłuchali także krótkiej bajki ,,Kto przytuli misia Tulisia” Davida Memlinga czytanej przez dyrektora biblioteki.