Strona Główna ZACHĘCAMY DO CZYTANIA - WOLNE LEKTURY

Kwiecień 2020

ZACHĘCAMY DO CZYTANIA - WOLNE LEKTURY PDF Drukuj Email

1 250    Pomimo, że nie można w tej chwili wypożyczać książek, a do czasu odwołania zagrożenia koronawirusem dostęp do regałów bibliotecznych jest niemożliwy gorąco zachęcamy CZYTAĆ, CZYTAĆ, CZYTAĆ ! - by nieco zapomnieć o obowiązujących ograniczeniach i życiu w zamknięciu. Umożliwia to m.in. internetowy portal Wolne Lektury - cyfrowa biblioteka, w której znajduje się ok. 5800 darmowych utworów i ponad 600 audiobooków. Wszyscy mogą z niego nieodpłatnie korzystać. Literaturę można czytać online lub pobierać w kilku formatach – plikach PDF, MOBI, EPUB lub MP3, co oznacza, że można je czytać na ekranach komputerów, smartfonów czy czytników, a także słuchać na telefonach komórkowych i w samochodzie.

Dostęp do literatury na stronie https://wolnelektury.pl/