Strona Główna GRODZISK - WIDOK Z MOJEGO OKNA

Sierpień 2020

GRODZISK - WIDOK Z MOJEGO OKNA PDF Drukuj Email

Widok 1  250    Ograniczenia z powodu koronawirusa, spowodowały, że zmuszeni jesteśmy pozostać w domu. Wyludnione ulice, puste place zabaw, parkingi, parki…. mogą być ciekawym motywem fotograficznym dokumentującym miasto w czasie tak trudnych dla wszystkich dni.
    Grodziska Biblioteka Publiczna zaprasza i zachęca do wykonywania fotografii pt. „Grodzisk – widok z mojego okna”. Fotografie można wykonać z okna każdej miejscowości gminy Grodzisk Wielkopolski, także z okna samochodu i autobusu, którymi dojeżdżacie Państwo do pracy. Uruchom wyobraźnię!
Aby zrobić zdjęcie… Weź telefon lub aparat fotograficzny…podejdź do okna (UWAGA NIE WYCHYLAJ SIĘ!) i zrób zdjęcie a następnie wyślij je na adres biblioteki Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub zamieść na FB Biblioteki z dopiskiem #grodziskwidokzmojegookna.
    Wszystkie nadesłane zdjęcia zostaną umieszczone w galerii Ośrodka Wiedzy Regionalnej na stronie internetowej Biblioteki http://www.biblioteka.gro.pl/galeria/

Grodziska Biblioteka Publiczna zastrzega sobie prawo do bezpłatnego wykorzystania zdjęć na portalach jak i na Facebook oraz w materiałach promocyjnych. Dane osobowe będą wykorzystane tylko na potrzeby archiwizacji fotografii.

Widok 1  450