Strona Główna PODZIELMY SIĘ WSPOMNIENIAMI

Sierpień 2020

PODZIELMY SIĘ WSPOMNIENIAMI PDF Drukuj Email

1 250    Ograniczenia spowodowane rozprzestrzenianiem się koronawirusa spowodowały, że zmuszeni jesteśmy pozostać w domu. Wcale nie musi to być nudne. W sytuacji gdy zależy od tego nasze życie i zdrowie warto wykorzystać czas na wspólne, rodzinne wspomnienia, przeglądanie rodzinnych albumów i archiwów, w których znajdują się bezcenne fotografie dokumentujące codzienne życie mieszkańców oraz ważne wydarzenia społeczne.
    Chcielibyśmy zaprosić Państwa do wspólnej zabawy i współtworzenia fotograficznej Galerii Ośrodka Wiedzy Regionalnej. Wyszukajcie Państwo w rodzinnych albumach zdjęcia z uroczystości, zakładów pracy, szkół czy po prostu ulic naszego miasta i gminy. Prześlijcie materiały w formie elektronicznej do Grodziskiej Biblioteki Publicznej Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Wspólnie stworzymy niepowtarzalną wystawę.   Otrzymane zdjęcia prezentowane będą na stronie internetowej Biblioteki (w zakładce Ośrodek Wiedzy Regionalnej http://www.biblioteka.gro.pl/galeria/ oraz naszym FB.

Grodziska Biblioteka Publiczna od wielu lat gromadzi tzw. dokumenty życia społecznego, które digitalizuje, opracowuje, a także udostępnia na stronie internetowej w zakładce Ośrodek Wiedzy Regionalnej oraz bibliotecznym facebook’u. W naszych zbiorach znajduje się już ok. 9500 dokumentów i fotografii, dzięki którym powstało wiele interesujących wystaw wywołujących uśmiech i nutę nostalgii na twarzach oglądających.
Poszukaj. Przyślij. Podziel się wspomnieniami.

Podzielmy sie wspomnieniami12 450