Strona Główna ZSZYWKA KREATYWKA

ZSZYWKA KREATYWKA PDF Drukuj Email

Zszywka 1 250   Serdecznie zapraszamy na listopadowy cykl warsztatów kreatywnych Zszywka Kreatywka! Warsztaty skierowane są do najmłodszych poszukiwaczy nowych form, kształtów i treści- do dzieci i młodzieży w wieku 8-14 lat wyróżniającym się chęcią poznawania świata i tworzenia czegoś z niczego. W trakcie zajęć młodzi uczestnicy zaproszeni zostaną do świata wyszukanych form plastycznych z pogranicza snu i jawy.
Zwierzęce portrety, fikuśne marionetki i mistyczne ptaki- stworzymy fascynujące przedmioty które będą towarzyszyć dzieciom w przyszłości.

Spotkania z dziećmi odbędą się w kameralnym gronie, z zachowaniem wymaganych zaleceń a każdy młody artysta otrzyma swój własny zestaw do pracy twórczej.

Warsztaty poprowadzi Idalia Mantas- z wykształcenia projektantka mody, artysta plastyk. Projektuje i tworzy kostiumy oraz rekwizyty dla teatrów oraz dla instytucji kultury od 10 lat. Cykl warsztatów Zszywka Kreatywka prowadzi od 5 lat w Poznaniu, a w ostatnim czasie również w sieci.
YouTube: Idalia Mantas

Facebook: Idalia in Wonderland/ idalia mantas

Plan warsztatów:

7.11 Eco portrety - to okazja do stworzenia bajkowych portretów zwierząt między innymi za pomocą rzeczy pochodzących z recyklingu tj. tektura, tkanina

14.11 Tęczowe ptaki - stworzymy piękne mistyczne ptaki z papieru, wstążek, krepiny które będą przepiękną ozdobą dla dzieci w ich domach w pełnej palecie barw

21.11 Zwierzaki Cudaki - warsztat z tworzenia zwariowanych zwierząt- marionetek które poruszając się w cudaczny sposób zabiorą dzieci w krainę fantazji.

Warsztaty są bezpłatne, zrealizowane w ramach programu Kultura w drodze.
Liczba miejsc jest ograniczona.
Obowiązują zapisy których można dokonywać pod numerem telefonu 612271288.

warszt 450