Strona Główna Linki

Wrzesień 2018

TU MIGAMY PDF Drukuj Email

Mamy przyjemność poinformować, że nasza biblioteka poprzez permanentne dokształcanie kadryAnia_sabio_72 dołączyła kolejny raz do grona bibliotek, które dążą do likwidacji barier komunikacyjnych i rozszerzania oferty dla osób niepełnosprawnych. Nasza koleżanka Małgorzata Cybal ukończyła właśnie kurs języka migowego, który został zorganizowany przez Bibliotekę Publiczna i Centrum Animacji w Poznaniu a który został poprowadzony przez wykładowców Polskiego Związku Głuchych.
Jest to swego rodzaju nowe wyzwanie dla środowiska bibliotekarskiego, mamy nadzieję, że będzie owocować w satysfakcjonujący obie strony dialog.