Strona Główna Archiwum Archiwum z 2010r. PAŹDZIERNIKOWE SPOTKANIE DYSKUSYJNEGO KLUBU KSIĄŻKI

Kalendarz

Styczeń 2021
N P Wt Śr Cz Pi S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

N E W S L E T T E R


Dyskusyjny Klub Książki

Program Rozwoju Bibliotek

Bajkowe porankiTu Migamy

Cała Polska Czyta Dzieciom

Odkryj Wielkopolskę

Biblioteka bierze udział w programie Akademia Orange dla bibliotek
Biblioteka bierze udział w programie Akademia Orange dla bibliotek

PAŹDZIERNIKOWE SPOTKANIE DYSKUSYJNEGO KLUBU KSIĄŻKI PDF Drukuj Email

dk_1_250W czwartek 21 października w Cafe Kachlicki odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem dyskutowano o książce pt. "Wstyd",  młodego peruwiańskiego pisarza Santiago Roncagliolo, określanego mianem współczesnego Vargasa. Dawno nie było książki, która wzbudziłaby tak negatywne uszycia naszym klubowiczów jak właśnie "Wstyd".
To historia rodziny, w której zatracone zostały więzi rodzinne. Alfredo głowa rodu dowiaduje się, że ma tylko pół roku życia. Jego żona Lucy wplątuje się w perwersyjny romans, córka Marianna nastolatka odkrywa swoją seksualność, Jej brat Sergi tworzy swój własny świat, a dziadek woli dom starców niż dom rodzinny. To opowieść i braku zrozumienia, komunikacji destrukcji rodziny.  Jak stwierdzili uczestnicy spotkania , to nie jest literatura, którą chetnie  czyta się w naszym Klubie.

dk_2_450

dk_3_450

 

 
statystyka

 

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności