Strona Główna Archiwum Archiwum z 2010r. WIZYTA KUBUSIA PUCHATKA

Maj 2019

WIZYTA KUBUSIA PUCHATKA PDF Drukuj Email

m_1_250We wtorek 22 listopada Biblioteka w Ptaszkowie gościła Kubusia Puchatka. Dzieci z klasy "0", "I", "II", świetnie bawiły się z okazji przypadającego w czwartek Światowego Dnia Pluszowego Misia. Dzieci z ciekawością wysłuchały opowiadań o misiach i wierszyków. Kubuś Puchatek opowiedział jedną ze swych niezliczonych przygód, które miał z Krzysiem, Prosiaczkiem, Kangurzycą i resztą swoich przyjaciół. Dzieci brały udział w zabawach, konkursach oraz rysowały portrety swych ulubieńców.  Na zakończenie Kubuś Puchatek częstował dzieci słodkościami. Na korytarzu szkolnym Kubuś Puchatek wzbudzał zaciekawienie również wśród gimnazjalistów, którzy się z nim witali.  Puchatek obiecał odwiedzić dzieci i młodzież za rok.

m_2_450

m_5_450