Strona Główna Archiwum Archiwum z 2012r. DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA - CYKL SPOTKAŃ W FILII NA OWP.

Kwiecień 2021

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA - CYKL SPOTKAŃ W FILII NA OWP. PDF Drukuj Email
Wpisał Marek Adamski
Piątek, 30. Listopad 2012 14:25

dmo_1_250Tegoroczne obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia w Filii na os. Wojska Polskiego obfitowały w wiele spotkań z najmłodszymi czytelnikami. Bibliotekarki przygotowały na tę okoliczność spektakl kukiełkowy pt. "Prywatka u Misia Uszatka". W trakcie spektaklu  przedstawiły się widzom trzy najpopularniejsze misie z bajek: Miś Uszatek, Kubuś Puchatek i Miś Paddington. Odwiedził nas też Kubuś Puchatek, wzbudzając wiele emocji i pozując z dziećmi do wspólnej fotografii. Kubuś poczęstował dzieci "małym co nieco" w postaci lizaków. W te wyjątkowe dni odwiedziły Filię następujące grupy wraz z nauczycielkami: Kukułki i Sikorki, Motylki i Jaskółki z Przedszkola Gminnego, dwie grupy z Przedszkola Wiercipięta, Słowiki i Szpaki oraz Oddział 5-godzinny z Filii w Słocinie oraz Oddziały "0" ze szkoły w Grąblewie i szkoły nr 4. Wszystkie spotkania odbywały się w ramach cyklu: Bajki Dla Hałabały Przez rok Cały. Dzieci, które wykonały portret Hałabały na konkurs ogłoszony w czasie październikowych zajęć zostały nagrodzone skromnym upominkiem.

dmf_0_450

dmf_1_450