Strona Główna MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KSIĄŻKI DLA DZIECI

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KSIĄŻKI DLA DZIECI PDF Drukuj Email

Zapraszamy dzieci na niecodzienne spotkanie z literaturą organizowane z okazji przypadającego w kwietniu Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci. Dzień ten został ustanowiony w celu promowania pięknej literatury i grafiki dla młodego czytelnika. Obchodzony jest w dniu urodzin Hansa Christiana Andersena - duńskiego poety i pisarza sławnego na całym świecie przez swoje baśniowe opowiadania dla dzieci. Gwarantujemy wspaniałą zabawę i wiele atrakcji. Gościem specjalnym będzie Teatr Wariate z "Zakręconym Kołem Fortuny" - niezwykłą zabawą, w której wszystko może się zdarzyć! Tu każdy los wygrywa, ale wygrana to nie tylko prezenty. Największą atrakcją jest uczestnictwo dzieci w zwariowanych etiudach teatralnych. Przy odrobinie szczęścia można trafić do zwariowanego Salonu Fryzjerskiego, ustrzelić kurczaka i spróbować go upiec, zjeść balonową cytrynę, a nawet wylosować... bombę! Zatem bombowa zabawa gwarantowana!
Sobota, 1 kwietnia 2017 r. godz. 16.00 sala widowiskowa CK Rondo.
Wstęp wolny.
Szczegóły na załączonym plakacie.