Strona Główna KRYMINALNA BITWA POKOLEŃ

KRYMINALNA BITWA POKOLEŃ PDF Drukuj Email

Począwszy od miesiąca września Grodziska Biblioteka Publiczna realizować będzie projekt p t. Kryminalna Bitwa Pokoleń, w ramach programu MKiDN "Partnerstwo dla książki". Będzie to cykl wydarzeń kulturalno - czytelniczych dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w kwocie 8 tys. zł, zorganizowany przy współpracy z lokalnymi partnerami, pod patronatem Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego.
Przedstawiamy Państwu szczegółowy program imprez, na które serdecznie zapraszamy.
Już w czwartek 21 września o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie z Krzysztofem Koziołkiem, autorem powieści kryminalnych zatytułowane " Kryminalna zbrodnia w kuchni, czyli przepis na kryminał nieco mroczny, mocno krwisty, a czasem topograficzny".
We wtorek 26 września o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie z Olgą Rudnicką, jedną z najbardziej cenionych obecnie autorek powieści kryminalnych.
W czwartek 5 października o godz. 17.00 odbędzie się Turniej Detektywistyczny, który przeprowadzi Dariusz Rokosz, a porad w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek udzielać będzie Bronisław Cieślak znany jako por. Borewicz z serialu "07 zgłoś się"  i detektyw Malanowski z serialu "Malanowski i partnerzy". W październiku (19.10 godz. 17.00) zapraszamy także na spotkanie z Piotrem Bojarskim dziennikarzem i reporterem, autorem znanych powieści kryminalnych m in.  "Arcymistrz", "Biegacz", "Juni", "Ściema". W listopadzie i grudniu odbędą się spotkania z autorami powieści kryminalnych: Robertem Ziółkowskim, Ryszardem Ćwirlejem, a także spotkanie z technikami kryminalistyki Komendy Powiatowej Policji zatytułowane " Fikcja a rzeczywistość".
Zapraszamy do udziału w spotkaniach. Odbiór bezpłatnych wejściówek w wypożyczalni i czytelni Biblioteki przy ul. Kolejowej 12.

KBP 450