Strona Główna ZAKUP NOWOŚCI WYDAWNICZYCH

ZAKUP NOWOŚCI WYDAWNICZYCH PDF Drukuj Email

mkidnInformujemy, że Grodziska Biblioteka Publiczna otrzymała dofinansowanie zadania w ramach Programu Wieloletniego "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa" Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z budżetu państwa w kwocie 11933 zł. Głównym celem programu realizowanego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, jest wzbogacenie i odnowienie księgozbiorów polskich bibliotek publicznych. Z otrzymanej dotacji zakupione zostaną książki popularnonaukowe, literatura piękna dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zachęcamy do zgłaszania swoich propozycji książkowych, które według Państwa powinny znaleźć się w księgozbiorze biblioteki. Będziemy je uwzględniać przy dokonywaniu zakupów.