Strona Główna Archiwum - Archiwum 2017r. SPOTKANIE Z ANNĄ ŁESKE - JACKOWSKĄ

SPOTKANIE Z ANNĄ ŁESKE - JACKOWSKĄ PDF Drukuj Email
Wpisał Marek Adamski
Piątek, 13. Październik 2017 11:41

1 250    Ogromnym zainteresowaniem  cieszyło się  spotkanie z Anną Łeske Jackowską autorką książki p t. "Dotykając serca. Historie prawdziwe o doświadczaniu siły i szczęścia", które odbyło się we wtorek 10 października w czytelni Grodziskiej Biblioteki Publicznej. Autorka jest mieszkanką Grodziska Wielkopolskiego, pracuje  jako nauczycielka w Szkole Podstawowej nr 1. w Grodzisku Wlkp.  W trakcie spotkania opowiedziała jak doszło do napisania książki, skąd wziął się pomysł i złożyła gorące podziękowania wszystkim, którzy uczestniczyli w jej powstaniu. W książce zawarte jest sześć prawdziwych, chwytających za serce historii z życia rodziny z dzieckiem niepełnosprawnym oraz cztery wywiady ze specjalistami: lekarzem, psychologiem, logopedą i fizjoterapeutą. To pokrzepiające opowiadania, cytaty modlitwy, wskazówki specjalistów do pracy z dzieckiem oraz wzmacniające ćwiczenia. Trudne zagadnienia opisane są przystępnym, łatwym dla czytelnika językiem. "Napisałam tę książkę, abyś poznał historie bohaterów, którymi są rodzice dzieci niepełnosprawnych. Niech będzie ona dla Ciebie bodźcem do refleksji nad własnym życiem, źródłem siły w trudnych momentach i inspiracją do poszukiwania szczęścia" powiedziała autorka w trakcie spotkania, któremu towarzyszyła wystawa fotografii p t. "Żyję. Kocham. Jestem sobą!" autorstwa Marty Łeske - Bogaczyk, która jest jednocześnie autorką zdjęć do książki.

Informujemy, że w związku z dużym zainteresowaniem kolejne spotkanie z autorką odbędzie się w czwartek 19 października o godz. 17.00 w Filii na os. Wojska Polskiego.

Foto Bogaczyk